Dołącz do „Strefy dobrego Internetu”

O STREFIE

+

=

Nowoczesne technologie

Innowacyjność i zespół

Sukces i satysfakcja

 

Jako lokalny operator radiowy działamy na terenie Częstochowy oraz okolic od ponad 10 lat.

 

W 2015 roku rozpoczęliśmy budowę sieci w oparciu o światłowody dołączane bezpośrednio do domów klientów. Całość inwestycji jest finansowana z własnych środków bez udziału dofinansowań unijnych.

Nasza sieć jest ciągle modernizowana w celu zapewnienia jak najlepszych parametrów usług. Początkowo opierała się o nadajniki 2,4 GHz oraz sieć Ethernet, w późniejszym etapie głównie o pasmo 5 GHz.

 

Obecnie wdrażana jest technologia FTTH (światłowód do domu) który, mamy nadzieję, jest ostatnim krokiem w zapewnieniu Państwu nielimitowanego dostępu do sieci oraz wszelkich nowinek multimedialnych.

 

W naszej sieci wykorzystywany jest głównie sprzęt renomowanych producentów takich jak CISCO, ZTE, UBNT....

 

Dzięki własnemu finansowaniu kupujemy najnowszy sprzęt i zapewniamy, że sieć będzie dobrze zbudowana, a przez to bezawaryjna.

 

Klient jest naszym „skarbem” i stale dbamy o Wasze uznanie. Indywidualne podejście do problemu, dyspozycyjność oraz elastyczność w pracy, dostarczaniu usług i obsłudze klientów sprawia, że zaufało nam już ponad 2000 osób prywatnych oraz firm.

Cześć z naszych klientów jest już z nami od ponad 10 lat nieprzerwanie.

 

Wraz z rozszerzaniem się sieci światłowodowej jeszcze w 2016 roku planujemy uruchomienie telewizji cyfrowej oraz telefonii.

 

Jesteśmy dumni, że możemy Wam świadczyć usługi o najwyższych parametrach!

Made by STREFA © 2016

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.  POLITYKA COOKIE